Lokal gastronomiczny, ul. Piłsudskiego

Piłsudskiego, Nowa Sól, lubuskie

  • 849 000 zł
  • 146,44 m²
  • 5 797,60 zł/m²

Zdjęcie

Paula Leśniowska

Skontaktuj się

Lokal gastronomiczny, ul. Piłsudskiego

Piłsudskiego, Nowa Sól, lubuskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

849 000 zł

146,44 m²

5 797,60 zł/m²

Lokal gastronomiczny, ul. Piłsudskiego

Zaktualizowane: 7 maja 2026

849 000 zł 146,44 m² 5 797,60 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Przeznaczenie:
gastronomiczne
Pomieszczenia:
4

Pomieszczenia:

4

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 849 000 zł (5 797,60 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 146,44 m² (133,88 m² powierzchni użytkowej), 4 pomieszczenia; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  •   przeznaczenie gastronomiczne, lokal umeblowany
  • Rozkład lokalu: piętro 0/2, jednopoziomowe
  • Budynek: kamienica
  • Czynsz: 322 zł
  • Media: prąd, woda, gaz, odprowadzanie ścieków
  •   opomiarowanie wody
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Effect Home Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży narożnego lokalu użytkowego, położonego na parterze kamienicy w ścisłym centrum Nowej Soli, przy ul. Piłsudskiego.

Lokal o łącznej powierzchni 133,88 m² obecnie funkcjonuje jako kawiarnia o pow. 78,12 m² oraz niezależna sala przeznaczona na organizację uroczystości (m.in. komunii, chrzcin) o pow. 55,76 m². (...)

Agent

Paula Leśniowska

570 997...

570 997 530

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

570 997...

570 997 530

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość