dowolna

Kawalerki Nowa Sól - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowa Sól,lubuskie

229 000 zł32 m² 7 096,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Effect Home Nieruchomości przedstawia atrakcyjną ofertę sprzedaży klimatycznego mieszkania 1-pokojowego zlokalizowanego na parterze kamienicy przy ulicy Waryńskiego w Nowej Soli. Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piłsudskiego

Nowa Sól,lubuskie

159 000 zł24 m² 6 765,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

EN biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przytulnej kawalerki mieszczącej się w kamienicy o przepięknym stylu i architekturze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wrocławska

Nowa Sól,lubuskie

159 000 zł26 m² 6 011,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

EN biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży kawalerki. Prezentowane mieszkanie zlokalizowane jest na parterze trzypiętrowej kamienicy po procesie termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kossaka

Nowa Sól,lubuskie

119 000 zł37 m² 3 183,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferuję do sprzedaży kawalerkę , zlokalizowaną na parterze w kamienicy ul. Kossaka w Nowej Soli! Mieszkanie o powierzchni 30,58 m2 składa się z: salonu Kuchni Łazienki Przedpokoju Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Nowa Sól,lubuskie

1 000 zł30 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na wynajem przy ul. Wojska Polskiego 58b w Nowej Soli. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze w niskim bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

179 000 zł32 m² 5 593,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

EN biuro nieruchomości prezentuje Państwu ofertę mieszkania do ponownej aranżacji wnętrz. Mieszkanie ,na start' również stanowić będzie doskonałą lokatę kapitału. Nieruchomość sprosta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fredry

Nowa Sól,lubuskie

900 zł32 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 32 m2, usytuowane na IV piętrze niskiego bloku w Nowej Soli. Najemca nie ponosi opłat dla biura nieruchomości! Oferta będzie świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

179 000 zł30 m² 5 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z uroczą kawalerką na sprzedaż na osiedlu Konstytucji 3 Maja w Nowej Soli położoną na trzecim piętrze. Mimo konieczności przeprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Nowa Sól,lubuskie

152 000 zł34 m² 4 526,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

"świetna okazja" en biuro nieruchomości prezentuje państwu ofertę mieszkania do ponownej aranżacji wnętrz. Lokal znajdujący się W kamienicy na parterze W nowej soli. Mieszkanie idealne jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kupiecka

Nowa Sól,lubuskie

155 000 zł37 m² 4 239,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. EN biuro nieruchomości ma przyjemność przedstawić państwu świetnie zlokalizowane mieszkanie W kamienicy po termomodernizacji znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

1 500 zł33 m² 45,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu umeblowanej kawalerki przy ul. Os. Konstytucji 3 Maja 16a w Nowej Soli. Lokal usytuowany jest na parterze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Nowa Sól,lubuskie

1 350 zł35 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu kawalerki 35m.kw. Mieszkanie w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Idealne dla max. 2 osób. Wyremontowane i bardzo przytulne. Kuchnia, łazienka, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

179 000 zł30 m² 5 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki na osiedlu Konstytucji 3 Maja w Nowej Soli. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze niskiego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Nowa Sól,lubuskie

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

EN biuro nieruchomości przedstawia ofertę wynajmu mieszkania od zaraz. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 32 m2 położone jest na 1 piętrze budynku mieszkalnego w Nowej Soli przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

139 000 zł23 m² 6 043,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka W centrum nowej soli Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży kawalerki położonej w ścisłym centrum Nowej Soli. Kuchnia umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Staszica

Nowa Sól,lubuskie

219 000 zł31 m² 6 974,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze w bloku przy ul. Staszica w Nowej Soli! Mieszkanie o powierzchni 31,40 m2 składa się z: przedpokoju (szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowa Sól,lubuskie

180 000 zł33 m² 5 438,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

R e Z E R W A C J A ! Na sprzedaż mieszkanie 1 - pokojowe z loggią o powierzchni 33,1 m2, usytuowane na II piętrze bloku w Nowej Soli. Doskonała oferta dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kupiecka

Nowa Sól,lubuskie

1 200 zł29 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki w centrum miasta przy ul. Kupieckiej 13 w Nowej Soli. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Harcerska

Nowa Sól,lubuskie

135 000 zł36 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki w centrum miasta przy ul. Harcerskiej w Nowej Soli. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowa Sól,lubuskie

215 000 zł32 m² 6 761,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 31,80 m2 usytuowane na parterze niskiego bloku w Nowej Soli na Os. Fredry. Nieruchomość idealna dla singla lub pary z wysokim potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wyspiańskiego

Nowa Sól,lubuskie

143 000 zł23 m² 6 217,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki przy ul. Wyspiańskiego w samym Centrum Nowej Soli. Mieszkanie znajduje się na 2-piętrze bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szeroka

Nowa Sól,lubuskie

1 400 zł24 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 1 - pokojowe z niezależnym wejściem o powierzchni 24 m kw, znajdujące się na parterze kamienicy w centrum Nowej Soli. Oferta bez prowizji dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Kopernika

Nowa Sól,lubuskie

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*rezerwacja* Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki przy ul. Os.Kopernika 9 w Nowej Soli. Mieszkanie: na powierzchnię 48m2 składa się: * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grota-Roweckiego

Nowa Sól,lubuskie

110 000 zł33 m² 3 292,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1924

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 1 - pokojowe o powierzchni użytkowej 33,41 m2 znajdujące się na II piętrze kamienicy w centrum Nowej Soli. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Szeroka

Nowa Sól,lubuskie

140 000 zł24 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie 1 - pokojowe z niezależnym wejściem o powierzchni 24 m kw, znajdujące się na parterze kamienicy w centrum Nowej Soli. Oferta będzie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Osiedle Kopernika

Nowa Sól,lubuskie

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki przy ul. Os.Kopernika 8A w Nowej Soli. Mieszkanie: na powierzchnię 28m2 składa się: * salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Nowa Sól,lubuskie

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia polecam kawalerkę w Nowej Soli. Super lokalizacja. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z kominkiem, tv, rozkładana skórzana kanapa oraz kuchni i łazienki. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grota-Roweckiego

Nowa Sól,lubuskie

120 000 zł33 m² 3 591,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1924

Na sprzedaż mieszkanie 1 - pokojowe o powierzchni użytkowej 33,41 m2 znajdujące się na II piętrze kamienicy w centrum Nowej Soli. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 1,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fredry

Nowa Sól,lubuskie

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna i przytulna kawalerka z balkonem do wynajęcia na ul. Fredry w Nowej Soli. Kawalerka w układzie: osobna jasna kuchnia z oknem, osobny wc, osobna łazienka i osobny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szkolna

Nowa Sól,lubuskie

1 200 zł28 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowoczesna kawalerka na wysokim parterze Do wynajęcia kawalerka o pow. 28,200m2 położona na parterze niskiego budynku przy ulicy Szkolnej. Mieszka składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Staszica

Nowa Sól,lubuskie

135 000 zł31 m² 4 354,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa Sól, mieszkanie, kawalerka, 31m2, sprzedam 135 000zł. Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe, na III piętrze w bloku po remoncie w atrakcyjnej lokalizacji. W skład lokalu wchodzą: - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szkolna

Nowa Sól,lubuskie

1 050 zł28 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia kawalerka po remoncie na parterze Do wynajęcia kawalerka o pow. 28,200m2 położona na parterze niskiego budynku przy ulicy Szkolnej. Mieszka składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Nowa Sól,lubuskie

65 000 zł35 m² 1 856,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie jednopokojowe na ul. Kościuszki (parter) o powierzchni użytkowej 35,01 m2 z osobną, jasną kuchnią. Mieszkanie posiada wymienione okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kossaka

Nowa Sól,lubuskie

70 000 zł23 m² 3 043,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest ładne,zadbane,wyposażone w nowoczesne meble pokojowe,kuchenne i łazienkowe,kuchenkę gazową,lodówkę.Okna plastikowe,rolety wewnętrzne,panele,kafelki.Centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zjednoczenia

Nowa Sól,lubuskie

105 000 zł40 m² 2 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę w ścisłym centrum Nowej Soli. Lokal znajduje się na 4 piętrze zabytkowej kamienicy. Na powierzchni 40mkw znajdują się: duży pokój z aneksem kuchennym, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kuśnierska

Nowa Sól,lubuskie

65 000 zł36 m² 1 805,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam przestronną kawalerkę w kamienicy w centrum Nowej Soli, przy ulicy Kuśnierskiej. Mieszkanie z osobną kuchnią, nowe okna. Mieszkanie jasne ) okna zlokalizowane po stornie zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarych Szeregów

Nowa Sól,lubuskie

63 000 zł32 m² 1 955,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z dużego pokoju,dużej kuchni,łazienki i przedpokoju. Dodatkowo 2 komórki i wykupiony grunt. Do dyspozycji strych i piwnica. Wyposażenie: meble w kuchni.