dowolna

Mieszkania Nowa Sól – oferty mieszkań

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

499 000 zł106,06 m² 4 704,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 106,06 m , położony na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł82,42 m² 4 998,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego o pow. 82,42 m2 położonego w ścisłym centrum Nowej Soli.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł35,80 m² 5 583,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - Nowa Sól, os. Konstytucji 3-go Maja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,8 m , usytuowane na ostatnim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł58,22 m² 5 324,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji w Nowej Soli, przy ul. Piłsudskiego 59. Do nieruchomości przynależy niewielki ale własny, kameralny pas wypoczynkowy z nasadzeniem.

Nowa Sól,lubuskie

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowa Sól, mieszkanie, kawalerka, 33 m2, sprzedam, 199 000 zł. Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 33 m2. Nieruchomość zlokalizowana na ul. Kossaka na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł25,56 m² 11 306,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż stylowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w nowosolskiej kamienicy w samym sercu miasta. Lokal jest w trakcie generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Sól,lubuskie

240 000 zł38,49 m² 6 235,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 38.49m wskład którego wchodzi także praktyczna komórka lokatorska o powierzchni 2,2 m oraz miejsce postojowe. Lokal zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł42,67 m² 6 983,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego powierzchni 42.67 m , zlokalizowanej na parterze kamienicy w Nowej Soli. To przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowa Sól,lubuskie

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa Sól, 3 pokoje, wynajmę, nowe budownictwo, 57 m2, 3000 zł miesięcznie. Mieszkanie dostępne od zaraz. Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na ul. Zielonogórskiej na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł32 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1921

Oferuję na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 32 m , zlokalizowaną w południowej części Nowej Soli przy ulicy Głogowskiej. Lokal znajduje się na parterze klimatycznej, starej.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł40,14 m² 6 103,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Atrakcyjna lokalizacja blisko bulwaru parter - 2 pokoje, z potencjałem Powierzchnia: 40,14 m Układ: - 2 pokoje. - kuchnia. - łazienka. To mieszkanie w zabytkowej kamienicy, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowa Sól,lubuskie

535 000 zł74 m² 7 229,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

To wnętrze zaprojektowane od nowa - spójne, jasne, eleganckie i gotowe, by po prostu wnieść walizki i zamieszkać. Już od progu widać jakość: dużo światła, wysokie pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł51,36 m² 6 405,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Ta wyjątkowa oferta tylko dostępna w naszym biurze nieruchomości. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł65 m² 6 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie w Nowej Soli przy ulicy Wrocławskiej o powierzchni 65 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł21 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny i komfortowy apartament , zlokalizowany w nowoczesnym budynku z windą w Nowej Soli. Mieszkanie nigdy wcześniej nie było zamieszkałe, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

249 000 zł44,20 m² 5 633,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa Sól, mieszkanie, 2 pokoje, 44,20 m2, sprzedam, cena 249000 zł. Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w kamienicy przy ulicy Kamiennej. W mieszkaniu wymieniono instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

1 900 zł230 m² 8,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu domu bądź jego części z bazą noclegową, który może być również przeznaczony pod prowadzenie działalności gospodarczej. Budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł59,34 m² 5 729,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe położone na drugim piętrze w bloku przy ul. Arciszewskiego w Nowej Soli.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Nowa Sól,lubuskie

380 000 zł82,20 m² 4 622,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Nowa Sól, mieszkanie, 82,2 m2, 1 piętro, sprzedam, cena 380 000 pln. Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Nowej Soli, przy ul. Szerokiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Nowa Sól,lubuskie

199 000 zł34,61 m² 5 749,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego budżetu na start, a jednocześnie nie przerazi Cię stanem technicznym? Ta oferta to idealny kompromis. Przy ul. Hutniczej w Nowej. Zamiast martwić.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowa Sól,lubuskie

297 000 zł51,60 m² 5 755,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, usytuowane na parterze w niskiej kamienicy, w samym centrum Nowej Soli. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

2 700 zł56 m² 48,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pok. z miejscem postojowym na os. Przyszłość! Przedstawiamy nową ofertę wynajmu mieszkania 3-pokojowego położonego na II piętrze apartamentowca z windą. Do dyspozycji najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Paderewskiego

Nowa Sól,lubuskie

1 700 zł50 m² 33,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania w Nowej Soli. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w niskim bloku. Klatki schodowe czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Nowa Sól,lubuskie

279 999 zł54 m² 5 233,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne 2 pokoje w odrestaurowanej kamienicy 53,5 m Parking w cenie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Nowej Soli, które łączy urok historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłacznosć Tylko u nas. Dwa mieszkania. City Invest Nieruchomości ma Państwu do zaoferowanie atrakcyjne mieszkanie w Nowej Soli. Nieruchomość składa się z 4 pokoi, kuchni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Nowa Sól,lubuskie

210 000 zł26 m² 8 215,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w kamienicy na 2 piętrze w samym centrum Nowej Soli. Lokal jest w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro City Invest oferuje na sprzedaż nieruchomość w Nowej Soli na parterze kamienicy. Na 60 m2 znajdują się: - 4 pokoje - kuchnia - 2 łazienki Lokal został odnowiony i podzielony na 2 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

545 000 zł64 m² 8 561,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! wróciło do nas Przestronne mieszkanie 63,66 m z prywatnym miejscem postojowym - Nowa Sól, blisko S3! Bez podatku pcc! Oferta bez prowizji! Na sprzedaż nowoczesne, wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstruktorów

Nowa Sól,lubuskie

473 100 zł48 m² 9 939,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego na 3 piętrze nowoczesnym budynku wyposażonego w cichobieżną windę przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Nowa Sól,lubuskie

255 000 zł50 m² 5 080 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania dostępna tylko w naszym lokalnym biurze Effect Home Nieruchomości! Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnie usytuowanego mieszkania 3-pokojowego z balkonem zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko W naszym biurze Proponujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84m2 położone w budynku dwulokalowym w Bobrownikach. Do lokalu przynależy pomieszczenie.