Mieszkanie, ul. Parafialna

Parafialna, Nowa Sól, lubuskie

  • 489 000 zł
  • 100,70 m²
  • 4 856,01 zł/m²

Zdjęcie

Dominika Giergic...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Parafialna

Parafialna, Nowa Sól, lubuskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

489 000 zł

100,70 m²

4 856,01 zł/m²

Mieszkanie, ul. Parafialna

Zaktualizowane: 11 maja 2026

489 000 zł 100,70 m² 4 856,01 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1848
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1848

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 489 000 zł (4 856,01 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: marzec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 100,70 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1848
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 406 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: MUVON Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2321/13397/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Poczuj przestrzeń, która zapiera dech w piersiach. Przy ul. Parafialnej czeka na Ciebie prawdziwa rezydencja 100,70 m² luksusowej powierzchni w starannie odrestaurowanej kamienicy z 1848 roku. To oferta dla koneserów, którzy zamiast zwykłego metrażu, wybierają prestiż, historię i unikalny charakter.

CO CZYNI TEN APARTAMENT WYJĄTKOWYM?- Pałacowa Swoboda: Ponadstandardowa wysokość sufitów i ogromne okna sprawiają, że wnętrza są skąpane w słońcu. (...)

Agent

Dominika Giergiczna

531 013...

531 013 288

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

531 013...

531 013 288

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl