Mieszkanie, ul. Szkolna

Szkolna, Nowa Sól, lubuskie

  • 275 000 zł
  • 34,32 m²
  • 8 012,82 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Toboła

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Szkolna

Szkolna, Nowa Sól, lubuskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

275 000 zł

34,32 m²

8 012,82 zł/m²

Mieszkanie, ul. Szkolna

Zaktualizowane: 11 maja 2026

275 000 zł 34,32 m² 8 012,82 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

nadzwyczajne zainteresowanie

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 275 000 zł (8 012,82 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 34,32 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (4,50 m²), piwnica 7 m²
  • Czynsz: 200 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: własne, gazowe
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 34 m2 w centrum lista - gotowe do zamieszkania.

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 34 m2 , położone na 3 piętrze w atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta. Idealna propozycja zarówno dla singla, pary , jak i inwestora pod wynajem. (...)

Agent

Katarzyna Toboła

513 811...

513 811 679

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

513 811...

513 811 679

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl