Mieszkanie, ul. Zielonogórska

Zielonogórska, Nowa Sól, lubuskie

  • 620 000 zł
  • 50,77 m²
  • 12 211,94 zł/m²

Zdjęcie

Ewa Kosmala

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Zielonogórska

Zielonogórska, Nowa Sól, lubuskie

zaktualizowane:
23 maja 2026

620 000 zł

50,77 m²

12 211,94 zł/m²

Mieszkanie, ul. Zielonogórska

Zaktualizowane: 23 maja 2026

620 000 zł 50,77 m² 12 211,94 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 620 000 zł (12 211,94 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 50,77 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, dwustronne, narożne, szczytowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 650 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna
  • Media: gaz
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: NOVA ESTATE, zaktualizowane: 23.05.2026

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesne, narożne mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól, ul. Zielonogórska

Na sprzedaż wyjątkowe, pięknie wykończone mieszkanie 3-pokojowe położone na zamkniętym osiedlu w Nowej Soli. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, jakość i gotowe rozwiązania bez konieczności dodatkowych inwestycji. (...)

Agent

Ewa Kosmala

602 656...

602 656 697

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.