dowolna

Mieszkania w nowym bloku Nowa Sól - Oferty sprzedaży lub najmu

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

428 578 zł42,10 m² 10 180 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe , nowoczesne mieszkanie w stylu loftowym o łącznej powierzchni 42,10 m2 położone na parterze kameralnego, dwukondygnacyjnego budynku, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 663 zł45,86 m² 7 690 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie każda oferta deweloperska musi oznaczać ciasny układ i wysoki koszt wykończenia. To mieszkanie jest przykładem bardzo dobrze zaprojektowanych 45,86 m - z dużą częścią dzienną,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Apartament 2-pokojowy Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

436 000 zł40,83 m² 10 678,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe W nowym bloku - os. Przyszłości. Mieszkanie o powierzchni 40,83m2 usytuowane na I piętrze apartamentowca przy ul. Przyszłości w Nowej Soli. Mieszkanie jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

419 570 zł40,63 m² 10 326,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

To urocze mieszkanie położone w samym centrum miasta oferuje niepowtarzalne połączenie wygody miejskiego życia z ciszą i spokojem. Znajdziesz tutaj doskonałą przestrzeń do relaksu po.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

362 720 zł37,60 m² 9 646,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34,8 m2 , usytuowane na 3- ej kondygnacji budynku z windą. Lokal został urządzony w jasnych , neutralnych kolorach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł53,43 m² 7 860,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim | Nowa Sól, ul. Ekonomiczna Nowa inwestycja w atrakcyjnej lokalizacji Nowej Soli! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,43 m w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 701 zł55,87 m² 7 530 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

DO sprzedania W standardzie deweloperskim atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie wykończone wysokiej klasy materiałami bez podatku pcc I prowizji. Dostępne od ręki. Komórka lokatorska gratis Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł21 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny i komfortowy apartament , zlokalizowany w nowoczesnym budynku z windą w Nowej Soli. Mieszkanie nigdy wcześniej nie było zamieszkałe, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł23 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny apartament, zlokalizowany w nowoczesnym budynku z windą w Nowej Soli. Mieszkanie nigdy wcześniej nie było zamieszkałe, co gwarantuje jego świeżość.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł42,32 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu elegancki, komfortowy apartament do wynajęcia w Nowej Soli! Lokal o powierzchni 42,32 m usytuowany jest na czwartym piętrze nowoczesnego bloku z windą, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania 3-pokojowego na wynajem, przestronnego i nowoczesnego mieszkania, usytuowanego na 4 piętrze nowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2-pokojowego mieszkania na wynajem w nowym budownictwie z windą przy ul. Ekonomicznej 6 w Nowej Soli. idealnego dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowa Sól,lubuskie

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa Sól, 3 pokoje, wynajmę, nowe budownictwo, 57 m2, 3000 zł miesięcznie. Mieszkanie dostępne od zaraz. Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na ul. Zielonogórskiej na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

545 000 zł64 m² 8 561,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! wróciło do nas Przestronne mieszkanie 63,66 m z prywatnym miejscem postojowym - Nowa Sól, blisko S3! Bez podatku pcc! Oferta bez prowizji! Na sprzedaż nowoczesne, wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstruktorów

Nowa Sól,lubuskie

473 100 zł48 m² 9 939,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego na 3 piętrze nowoczesnym budynku wyposażonego w cichobieżną windę przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekonomiczna

Nowa Sól,lubuskie

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania 3-pokojowego na wynajem, przestronnego i nowoczesnego mieszkania, usytuowanego na 5 piętrze nowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ekonomiczna

Nowa Sól,lubuskie

2 000 zł44 m² 45,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2-pokojowego mieszkania na wynajem w nowym budownictwie przy ul. Ekonomicznej 6a w Nowej Soli. idealnego dla par.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

529 000 zł64 m² 8 309,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie 63,66 m z prywatnym miejscem postojowym - Nowa Sól, blisko S3! Bez podatku pcc! Oferta bez prowizji! Na sprzedaż nowoczesne, wykończone mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstruktorów

Nowa Sól,lubuskie

498 100 zł50 m² 10 042,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego na 1 piętrze nowoczesnym budynku wyposażonego w cichobieżną windę przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ekonomiczna

Nowa Sól,lubuskie

400 000 zł46 m² 8 741,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego, przestronnego i nowoczesnego mieszkania, usytuowanego na 3 piętrze nowego bloku wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Sól,lubuskie

399 999 zł46 m² 8 733,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w nowoczesnym bloku z windą, na rozwojowym osiedlu w Nowej Soli, jedyne 20 minut drogi od Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osiedle im. Armii Krajowej

Nowa Sól,lubuskie

2 280 zł39 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesny apartament 2-pokojowy o powierzchni użytkowej 39 m2, zlokalizowany przy ulicy Osiedle Armii Krajowej w Nowej Soli. Ten elegancki apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Nowa Sól,lubuskie

519 000 zł57 m² 9 063,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie jest nowe, dwustronne, 3 pokojowe, w wysokim standardzie, w pełni wyposażone. Gotowe do zamieszkania, wygodne i komfortowe, w bardzo dobrej lokalizacji. Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ekonomiczna

Nowa Sól,lubuskie

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ekonomiczna

Nowa Sól,lubuskie

334 950 zł45 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w stanie deweloperskim z widokiem na las o powierzchni 44.66m2 w wyjątkowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Nowa Sól,lubuskie

385 000 zł57 m² 6 727,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna inwestycja deweloperska przy ul. Zielonogórskiej komfortowe mieszkania W dogodnej lokalizacji! nowa promocyjna cena na ostatnie mieszkania! Kancelaria Nieruchomości przedstawia Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Nowa Sól,lubuskie

329 969 zł47 m² 7 090 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna inwestycja deweloperska przy ul. Zielonogórskiej nr 97 komfortowe mieszkania W dogodnej lokalizacji! promocyjna cena na ostanie mieszkania! Kancelaria Nieruchomości przedstawia Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Nowa Sól,lubuskie

480 000 zł76 m² 6 286,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna inwestycja deweloperska przy ul. Zielonogórskiej komfortowe mieszkania W dogodnej lokalizacji! cena promocyjna na ostatnie mieszkania! Kancelaria Nieruchomości przedstawia Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ekonomiczna

Nowa Sól,lubuskie

395 800 zł47 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Lotus Nieruchomości z przyjemnością oferuje na sprzedaż wykończone, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Ekonomicznej w Nowej Soli. Lokalizacja: mieszkanie charakteryzuje się.