dowolna

Mieszkania w nowym bloku Nowa Sól - Oferty sprzedaży lub najmu

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyszłości

Nowa Sól,lubuskie

439 000 zł44 m² 9 977,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam (nowe) nowoczesne mieszkanie. W cenie pełne wyposażenie! Wysoki standard wykończenia. Blok 5-piętrowy z windą wybudowany w 2023 roku. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Nowa Sól,lubuskie

1 350 zł35 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu kawalerki 35m.kw. Mieszkanie w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Idealne dla max. 2 osób. Wyremontowane i bardzo przytulne. Kuchnia, łazienka, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle im. Armii Krajowej

Nowa Sól,lubuskie

420 000 zł50 m² 8 373,21 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Effect Home Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży dostępną tylko w naszym biurze nieruchomości Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem wnękowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle im. Armii Krajowej

Nowa Sól,lubuskie

380 000 zł41 m² 9 313,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

*Umowa Przedwstępna* Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Osiedle Armii Krajowej 7 w Nowej Soli. Mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekonomiczna

Nowa Sól,lubuskie

1 900 zł41 m² 46,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników! Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe 42 m2 w Nowej Soli na nowym osiedlu przy ulicy Ekonomicznej. W pobliżu budynku las, sklepy, stacja benzynowa, strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ekonomiczna

Nowa Sól,lubuskie

374 000 zł43 m² 8 707,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Effect Home prezentuje wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż dostępne tylko w naszym biurze Przedstawiamy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 40,91 m2 z przestronnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Nowa Sól,lubuskie

318 000 zł50 m² 6 349,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

EN biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie trzypokojowe w standardzie deweloperskim z miejscem parkingowym. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Nowa Sól,lubuskie

450 000 zł65 m² 6 876,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie, w wysokim standardzie, w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania, w bardzo dobrej lokalizacji, wygodne i komfortowe. Apartamentowiec wybudowany w 2015 roku, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Nowa Sól,lubuskie

389 000 zł50 m² 7 842,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Effect Home prezentuje Państwu ofertę wyjątkowego mieszkania dwupokojowego na sprzedaż w Nowej Soli przy ul. Wyspiańskiego w nowoczesnym budynku kameralnym z 2021 roku. Oferowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

463 000 zł78 m² 5 951,16 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie W nowej soli Wyłącznie u nas:) Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo atrakcyjnego mieszkania, położonego w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Nowa Sól,lubuskie

377 300 zł49 m² 7 715,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego przy ul. Zielonogórskiej w Nowej Soli. Mieszkanie: na powierzchnię 48,90m2 składają się: * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

295 823 zł52 m² 5 690 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Atrakcyjne ceny! Mieszkania w Nowej Soli! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowe mieszkania zlokalizowane w Nowej Soli. Kameralny budynek 3-klatkowy z 2-, 3-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

369 000 zł48 m² 7 608,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Effect Home prezentuje wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż dostępne tylko w naszym biurze Przedstawiamy mieszkanie dwupokojowe z balkonem na sprzedaż o powierzchni użytkowej 45,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

288 053 zł52 m² 5 590 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji - bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc, - nowo budowany blok W nowej soli Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 51,53 m2 na I piętrze VI-piętrowego bloku trzy-klatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

281 065 zł50 m² 5 590 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji - bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc, - nowo budowany blok W nowej soli Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 50,28 m2 na I piętrze VI-piętrowego bloku trzy-klatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

279 500 zł50 m² 5 590 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji - bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc, - nowo budowany blok W nowej soli Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 50 m2 na I piętrze VI-piętrowego bloku trzy-klatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielonogórska

Nowa Sól,lubuskie

2 100 zł49 m² 42,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania trzypokojowego przy ul. Zielonogórskiej w Nowej Soli. Mieszkanie: na powierzchnię 48,90m2 składają się: * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

348 920 zł63 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji - bez podatku pcc, - nowa inwestycja W nowej soli. Nowa inwestycja w Nowej Soli! Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,44 m2 - znajduje się na I piętrze V-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

328 020 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji - bez podatku pcc, - nowa inwestycja W nowej soli. Nowa inwestycja w Nowej Soli! Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,64 m2 - znajduje się na V piętrze V-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

389 355 zł76 m² 5 140 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne ceny! Mieszkania w Nowej Soli! Ceny już od 5.140 zł/m2! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowe mieszkania zlokalizowane na os. Armii Krajowej w Nowej Soli. Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Nowa Sól,lubuskie

2 500 zł109 m² 23,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości prezentuje budynek mieszkalno-usługowy, zlokalizowany w ścisłym centrum Nowej Soli przy ulicy Piłsudskiego. Obiekt o powierzchni całkowitej 108,56 m2 w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowa Sól,lubuskie

271 395 zł49 m² 5 590 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu inwestycje nowego osiedla zlokalizowanego w Nowej Soli przy ul. Zielonogórskiej. Inwestycja realizowana przez dewelopera pbo z Zielonej Góry. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

389 818 zł76 m² 5 140 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

0% prowizji - bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc, - nowo budowany blok W nowej soli Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 77,76 m2 na IV piętrze VI-piętrowego bloku trzy-klatkowego z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

368 023 zł71 m² 5 190 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% prowizji - bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc, - nowo budowany blok W nowej soli Mieszkanie 3-4pokojowe (możliwość zrobienia dodatkowego pokoju z kuchni) o pow. 70,91 m2 na VI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

399 686 zł78 m² 5 140 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

! przy zakupie mieszkania prowizja 0%!zostały 2 ostatnie mieszkania!nowe deweloperskie mieszkanie, nowa sól-Osiedle Armii Krajowej 1 etap - budynek nr 4 To Twoje miejsce .Nowa Sól, os. Armii krajowejw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

263 024 zł48 m² 5 440 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

389 818 zł76 m² 5 140 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

! przy zakupie mieszkania prowizja 0%!nowe deweloperskie mieszkanie, nowa sól-Osiedle Armii Krajowej 1 etap - budynek nr 4 To Twoje miejsce .Nowa Sól, os. Armii krajowejw kolejnej inwestycji na os. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Nowa Sól,lubuskie

359 000 zł98 m² 3 663,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie bez czynszowe - 98 m2 + 8m2 pomieszczenie piwniczne + ok. 50m2 poddasza o wysokości 30 -220 cm. + projekt aranżacji wnętrza Gratis (koszt ok 10000) Mieszkanie bardzo dobrze docieplone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

264 500 zł50 m² 5 290 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

272 594 zł52 m² 5 290 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

399 018 zł78 m² 5 140 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

0% prowizji - bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc, - nowo budowany blok W nowej soli Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 77,63 m2 na VI piętrze VI-piętrowego bloku trzy-klatkowego z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyspiańskiego

Nowa Sól,lubuskie

348 000 zł44 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowiutkie, wykończone pod klucz mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze nowo wybudowanego, nowoczesnego budynku w centrum miasta Nowa Sól. Oferta bezpośrednio od właściciela,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Nowa Sól,lubuskie

1 400 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świeżo po remoncie Wysoki parter duży balkon Zapraszamy do kontaktu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowa

Nowa Sól,lubuskie

295 025 zł87 m² 3 394,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferta bezpośrednia! opłaty pośrednictwa ponosi sprzedający! Pośredniczymy przy sprzedaży 4-pokojowego mieszkania położonego na drugim piętrze budynku w Nowej Soli. Mieszanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Nowa Sól,lubuskie

220 219 zł63 m² 3 490 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta bezpośrednia! opłaty pośrednictwa ponosi sprzedający! Pośredniczymy przy sprzedaży 3-pokojowego mieszkania położonego na piątym, ostatnim piętrze budynku w Nowej Soli. Mieszanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowa

Nowa Sól,lubuskie

286 770 zł87 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5