dowolna

Nieruchomości Nowa Sól - Oferty sprzedaży nieruchomości

111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

111 ogłoszeń

674 650 zł210 m² 3 212,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący zlokalizowany w Nowej Soli, idealny dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia z możliwością własnej aranżacji. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł82,42 m² 4 998,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego o pow. 82,42 m2 położonego w ścisłym centrum Nowej Soli.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł3 200 m² 196,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 153 m²

Biuro nieruchomości Dom pośredniczy w sprzedaży hali o powierzchni 3200 m2, położonego w Nowej Soli w strefie po rewitalizacji dużego terenu, parku handlowego. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł40,83 m² 10 678,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe W nowym bloku - os. Przyszłości. Mieszkanie o powierzchni 40,83m2 usytuowane na I piętrze apartamentowca przy ul. Przyszłości w Nowej Soli. Mieszkanie jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 000 zł106,06 m² 4 704,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 106,06 m , położony na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 974,97 m² 2 278,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:8 694 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona na przedmieściach Nowej Soli, w woj. lubuskim w bezpośrednim sąsiedztwie Zielonej Góry na trasie wylotowej z miasta (w pobliżu droga.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł40,07 m² 5 490,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkania 2-pokojowe z osobną kuchnią w obiekcie po dawnej szkole, który jest w trakcie kompleksowej modernizacji. Budynek znajduje się przy ulicy Wincentego Witosa.

Szczegóły ogłoszenia

419 570 zł40,63 m² 10 326,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

To urocze mieszkanie położone w samym centrum miasta oferuje niepowtarzalne połączenie wygody miejskiego życia z ciszą i spokojem. Znajdziesz tutaj doskonałą przestrzeń do relaksu po.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł270 m² 3 625,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż okazały, wolnostojący, dwukondygnacyjny dom w pełni podpiwniczony w Nowej Soli o powierzchni użytkowej około 200 m2, wraz z podpiwniczeniem około 70 m2. Położony na.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł135 m² 2 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta | przestronne mieszkanie 135 m | 7 pokoi | nowa sól, ul. Muzealna Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o imponującej powierzchni 135 m , położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł28,58 m² 8 047,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro domagała nieruchomości oferuje na sprzedaż kawalerkę idealną zarówno do zamieszkania, jak i dla inwestorów poszukujących nieruchomości pod wynajem. - lokalizacja Mieszkanie położne jest.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł54,02 m² 6 293,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 54,02 m , która została funkcjonalnie podzielona na dwa niezależne mieszkania o powierzchni około 28 m oraz 26 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 600 000 zł300 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:625 m²

Nowoczesność, która pracuje na twój biznes Przestrzeń stworzona dla medycyny, inwestycja z przyszłością - Nowa Sól Są nieruchomości, które po prostu istnieją. I są takie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 000 zł100 m² 5 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 100 m2, sprzedam, stan deweloperski, 512 000,00 zł, nowa Sól, budujemy na działce klienta. Zapraszam do zapoznania się z ofertą budowy domu w technologii clt. W naszej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł250,25 m² 3 592,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupiętrowy lokal użytkowy o powierzchni 250 m , położony w atrakcyjnej części Nowej Soli. To przestrzeń, która łączy nowoczesny styl, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł64 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie w centrum Nowej Soli ul. Wrocławska Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane w samym sercu Nowej Soli - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł28 m² 4 285,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Nowa Sól, lokal, powierzchnia 28 m2, sprzedam, 120 000 zł. Zapraszam do zapoznania się ze sprzedażą lokalu użytkowego znajdujący się na ul. Wrocławskiej. Nieruchomość idealnie nadaje dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł2 079 m² 567,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 006 m²

Atrakcyjna nieruchomość w zabytkowej części miasta. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 2006m 2 oraz prawo własności posadowionych na tym gruncie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej i cenionej części Nowej Soli, usytuowana na działce o powierzchni 500 m . Na posesji znajdują się dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł51,36 m² 6 405,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Ta wyjątkowa oferta tylko dostępna w naszym biurze nieruchomości. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

319 900 zł40 m² 7 997,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie w Nowej Soli Oferuję na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok. 40 m . Budynek jest po termomodernizacji, co wpływa na.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł45,83 m² 10 037,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe w Nowej Soli o powierzchni 45,83m2 usytuowaną na 2 piętrze w nowym bloku z windą. Układ pomieszczeń: - przestronna jasna.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł32 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa Sól, mieszkanie, 2 pokoje, 33 m2, sprzedam, 190 000 zł. Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 33 m2. Nieruchomość zlokalizowana na ul. 1 maja na 2 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 107 000 zł173,53 m² 6 379,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Nowoczesny lokal użytkowy 173,53 m2 - nowa sól, ul. Ekonomiczna idealny pod inwestycję lub własną działalność Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal użytkowy o powierzchni 173,53 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł938 m² 1 268,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 291 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo dobrze prosperującą piekarnię znajdującą się w Nowej Soli na działce o pow. 2291m2. Na terenie działki znajduje się: - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł737,12 m² 2 577,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:658 m²

Ta wyjątkowa nieruchomość to nie tylko kamienica to fragment historii miasta. Budynek, który niegdyś był pierwszym hotelem w Nowej Soli, zachował wiele oryginalnych cech architektonicznych.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł65 m² 6 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie w Nowej Soli przy ulicy Wrocławskiej o powierzchni 65 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł48,60 m² 5 329,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiamy na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem, położone w ścisłym centrum miasta Nowa Sól - przy ul. Wróblewskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Licytacja

2 500 000 zł13 582 m² 184,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Powierzchnia: 13 582 m ; Forma własności: własność; przeznaczenie: teren przeznaczony pod budynki, obiekty, urządzenia rekreacyjne i turystyczne z zielenią towarzyszącą; cena:.

Szczegóły ogłoszenia

2 365 000 zł1 295,78 m² 1 845 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności zabudowanej nieruchomości gruntowej. Działka ewidencyjna o nr 265/1 (obręb 3), o powierzchni 2 273 m2 zabudowana jest głównym budynkiem biurowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Kupiecka

Nowa Sól,lubuskie

165 000 zł66 m² 2 496,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Effect Home Nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal usługowo-handlowy przy ul. Kupieckiej w Miasteczku Handlowym Manhattan w Nowej Soli. Lokal przeznaczony na cele handlowe i usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

629 000 zł100 m² 6 295,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:761 m²

Wyjątkowa oferta dostępna u nas w Effect Home! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w standardzie deweloperskim usytuowany w miejscowości Nowe Żabno, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Nowa Sól,lubuskie

279 999 zł54 m² 5 233,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne 2 pokoje w odrestaurowanej kamienicy 53,5 m Parking w cenie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Nowej Soli, które łączy urok historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wyspiańskiego

Nowa Sól,lubuskie

4 999 999 zł1 014 m² 4 928,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:24 700 m²

Nowoczesny kompleks biurowo-magazynowy na działce 2,47 ha Nowa Sól Szukasz idealnego miejsca dla swojej firmy w województwie lubuskim? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość komercyjną w Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Polna

Nowa Sól,lubuskie

959 999 zł59 980 m² 16,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka rolna 6 ha, obrzeża Nowej Soli Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 6 hektarów, położona na obrzeżach Nowej Soli, w spokojnej i zielonej okolicy. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

200 000 zł72 m² 2 796,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy W centrum nowej soli. Lokal o pow. 71,52 m2 położony jest na parterze w 2-piętrowej kamienicy przy jednej z głównych ulic Nowej Soli. Lokal posiada bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłacznosć Tylko u nas. Dwa mieszkania. City Invest Nieruchomości ma Państwu do zaoferowanie atrakcyjne mieszkanie w Nowej Soli. Nieruchomość składa się z 4 pokoi, kuchni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Struga

Nowa Sól,lubuskie

599 000 zł232 m² 2 581,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:582 m²

Dom jednorodzinny, piętrowy. Wszystkie media, ogrzewania gazowe. Po remoncie instalacji wodnej i gazowej. Duży garaż jednostanowiskowy plus dwa miejsca parkingowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

2 999 000 zł66 674 m² 44,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka z lasem i stawem - 6,67 ha blisko Nowej Soli i Zielonej Góry Cena: 2 999 000 pln - do negocjacji. Szukasz inwestycji lub miejsca, które łączy naturę i ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Nowa Sól,lubuskie

210 000 zł26 m² 8 215,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w kamienicy na 2 piętrze w samym centrum Nowej Soli. Lokal jest w stanie do.