dowolna

Mieszkania w bloku Nowa Sól - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

179 000 zł30 m² 5 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z uroczą kawalerką na sprzedaż na osiedlu Konstytucji 3 Maja w Nowej Soli położoną na trzecim piętrze. Mimo konieczności przeprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fredry

Nowa Sól,lubuskie

259 000 zł44 m² 5 859,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta mieszkania z potencjałem dostępna tylko w naszym lokalnym biurze Effect Home Nieruchomości! Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnie usytuowanego mieszkania dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

1 500 zł61 m² 24,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia duże umeblowane 3pok przy ul osiedle konstytucji 3 maja Do wynajęcia duży 3pokojowy lokal mieszkalny z oddzielną kuchnią i piwnicą położony na 4piętrze budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

358 000 zł71 m² 5 014,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 71,4 m2 usytuowane na III piętrze niskiego bloku w Nowej Soli - Os. Konstytucji 3 Maja. Oferta z pewnością zainteresuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Nowa Sól,lubuskie

435 000 zł48 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nasze biuro Effect Home przedstawia nieruchomość premium dostępną tylko w naszym biurze Mamy przejemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania 3-pokojowego na sprzedaż o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fredry

Nowa Sól,lubuskie

260 000 zł44 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. EN biuro nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania 2 pokojowego z balkonem, zlokalizowanego w Nowej Soli przy ul. Aleksandra Fredry. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielonogórska

Nowa Sól,lubuskie

579 000 zł73 m² 7 895,81 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

* umowa Przedwstępna * Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego 4-pokojowego mieszkania przy ul. Zielonogórskiej 93 w Nowej Soli. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyszłości

Nowa Sól,lubuskie

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę (bez pośredników) mieszkanie na os. Przyszłość. Pierwszy wynajem. Blok 5-piętrowy z windą wybudowany w 2023 roku. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 44m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

1 500 zł33 m² 45,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu umeblowanej kawalerki przy ul. Os. Konstytucji 3 Maja 16a w Nowej Soli. Lokal usytuowany jest na parterze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Nowa Sól,lubuskie

380 000 zł71 m² 5 322,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekonomiczna

Nowa Sól,lubuskie

2 000 zł42 m² 47,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości pośredniczy w wynajmie mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 42,35 m2 w nowym bloku przy ul. Ekonomicznej w Nowej Soli. Mieszkanie znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyszłości

Nowa Sól,lubuskie

439 000 zł44 m² 9 977,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam (nowe) nowoczesne mieszkanie. W cenie pełne wyposażenie! Wysoki standard wykończenia. Blok 5-piętrowy z windą wybudowany w 2023 roku. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowa Sól,lubuskie

309 000 zł56 m² 5 498,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ta wyjątkowa oferta dostępna jest tylko w naszym biurze en biuro nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Nowa Sól,lubuskie

1 350 zł35 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu kawalerki 35m.kw. Mieszkanie w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Idealne dla max. 2 osób. Wyremontowane i bardzo przytulne. Kuchnia, łazienka, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle im. Armii Krajowej

Nowa Sól,lubuskie

420 000 zł50 m² 8 373,21 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Effect Home Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży dostępną tylko w naszym biurze nieruchomości Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem wnękowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle im. Armii Krajowej

Nowa Sól,lubuskie

380 000 zł41 m² 9 313,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

*Umowa Przedwstępna* Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Osiedle Armii Krajowej 7 w Nowej Soli. Mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Sól,lubuskie

345 000 zł50 m² 6 845,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pięknie urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,4 m2, usytuowane na III (niższym niż standardowe) piętrze niskiego bloku w Nowej Soli. To doskonała oferta dla niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

179 000 zł30 m² 5 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki na osiedlu Konstytucji 3 Maja w Nowej Soli. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze niskiego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Nowa Sól,lubuskie

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

EN biuro nieruchomości przedstawia ofertę wynajmu mieszkania od zaraz. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 32 m2 położone jest na 1 piętrze budynku mieszkalnego w Nowej Soli przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

1 900 zł61 m² 31,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze 60,90 m2 z balkonem , łazienką, osobną toaletą i kuchnią oraz piwnica. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Konstytucji 3 Maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekonomiczna

Nowa Sól,lubuskie

1 900 zł41 m² 46,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników! Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe 42 m2 w Nowej Soli na nowym osiedlu przy ulicy Ekonomicznej. W pobliżu budynku las, sklepy, stacja benzynowa, strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowa Sól,lubuskie

180 000 zł33 m² 5 438,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

R e Z E R W A C J A ! Na sprzedaż mieszkanie 1 - pokojowe z loggią o powierzchni 33,1 m2, usytuowane na II piętrze bloku w Nowej Soli. Doskonała oferta dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ekonomiczna

Nowa Sól,lubuskie

374 000 zł43 m² 8 707,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Effect Home prezentuje wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż dostępne tylko w naszym biurze Przedstawiamy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 40,91 m2 z przestronnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Nowa Sól,lubuskie

265 000 zł58 m² 4 537,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

EN biuro nieruchomości prezentuje Państwu funkcjonalne, przestrzenne mieszanie 3-pokojowe idealne dla rodzin, znajdujące się na 4 piętrze budynku mieszkalnego. Blok jest po termomodernizacji, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowa Sól,lubuskie

335 000 zł76 m² 4 399,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 60,18 m2 usytuowane na II piętrze bloku z garażem o powierzchni 16,96 m2. Nieruchomość znajduje się w pobliżu centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

1 500 zł45 m² 33,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia duże 2 pokojowe mieszkanie Z oddzielną kuchnią na pierwszym piętrze Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44,68m2 położone na pierwszym piętrze niskiego budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Nowa Sól,lubuskie

259 000 zł48 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie własnościowe, zlokalizowane na dziewiątym piętrze w bloku z windą przy ul. Kaszubskiej w Nowej Soli! Mieszkanie o powierzchni 48,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Nowa Sól,lubuskie

275 000 zł61 m² 4 505,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,03 m2, usytuowane na I piętrze (ostatnim) niskiego bloku przy ul. Kossaka w Nowej Soli. Mieszkanie posiada dwa balkony. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

220 000 zł48 m² 4 554,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania na Osiedlu Konstytucji 3 Maja w Nowej Soli. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Nowa Sól,lubuskie

389 000 zł50 m² 7 842,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Effect Home prezentuje Państwu ofertę wyjątkowego mieszkania dwupokojowego na sprzedaż w Nowej Soli przy ul. Wyspiańskiego w nowoczesnym budynku kameralnym z 2021 roku. Oferowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Sól,lubuskie

209 000 zł47 m² 4 437,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A ! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o powierzchni 47,10 m kw, usytuowane na II piętrze bloku w Nowej Soli. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowa Sól,lubuskie

215 000 zł32 m² 6 761,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 31,80 m2 usytuowane na parterze niskiego bloku w Nowej Soli na Os. Fredry. Nieruchomość idealna dla singla lub pary z wysokim potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fredry

Nowa Sól,lubuskie

209 000 zł46 m² 4 563,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję 2 - pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 45,8 m kw, znajdujące się na 4 piętrze niskiego bloku w Nowej Soli. To idealna propozycja dla młodej rodziny, pary, singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Nowa Sól,lubuskie

299 000 zł48 m² 6 265,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego o powierzchni użytkowej 47,72 m2 położonego w Nowej Soli w bloku mieszkalnym przy ulicy Młynarskiej. Mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Nowa Sól,lubuskie

299 000 zł50 m² 5 956,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy wyjątkową ofertę dostępną tylko w naszym biurze Effect Home! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o pow. 50,20 m2 położone na III piętrze bloku mieszkalnego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

359 000 zł59 m² 6 074,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku na osiedlu Konstytucji 3 Maja w Nowej Soli! Mieszkanie o powierzchni 59,10 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

463 000 zł78 m² 5 951,16 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie W nowej soli Wyłącznie u nas:) Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo atrakcyjnego mieszkania, położonego w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

258 000 zł61 m² 4 226,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie W nowej soli Wyłącznie u nas:) Oferujemy Państwu słoneczne mieszkanie o powierzchni 61 mkw składające się z pokoju dziennego z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

369 000 zł48 m² 7 608,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Effect Home prezentuje wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż dostępne tylko w naszym biurze Przedstawiamy mieszkanie dwupokojowe z balkonem na sprzedaż o powierzchni użytkowej 45,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chałubińskiego

Nowa Sól,lubuskie

360 000 zł78 m² 4 590,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,43 m2 usytuowane na parterze niskiego bloku w Nowej Soli. Możliwość rezerwacji I finansowania zakupu Z bezpiecznego kredytu 2%,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowa Sól,lubuskie

360 000 zł78 m² 4 590,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij