dowolna

Mieszkania w bloku Nowa Sól - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

285 000 zł34,32 m² 8 304,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 34 m2 w centrum lista - gotowe do zamieszkania. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 34 m2 , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

428 578 zł42,10 m² 10 180 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe , nowoczesne mieszkanie w stylu loftowym o łącznej powierzchni 42,10 m2 położone na parterze kameralnego, dwukondygnacyjnego budynku, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

352 663 zł45,86 m² 7 690 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie każda oferta deweloperska musi oznaczać ciasny układ i wysoki koszt wykończenia. To mieszkanie jest przykładem bardzo dobrze zaprojektowanych 45,86 m - z dużą częścią dzienną,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie mam do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe w bardzo dobrej lokalizacji ,w okolicy 2 centra handlowe,szpital,supermarkety,przedszkole,las i wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

350 000 zł56,20 m² 6 227,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56,2 m , położonego na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 701 zł55,87 m² 7 530 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

DO sprzedania W standardzie deweloperskim atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie wykończone wysokiej klasy materiałami bez podatku pcc I prowizji. Dostępne od ręki. Komórka lokatorska gratis Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł48,60 m² 5 329,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedstawiamy na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem, położone w ścisłym centrum miasta Nowa Sól - przy ul. Wróblewskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Sól,lubuskie

190 000 zł32 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa Sól, mieszkanie, 2 pokoje, 33 m2, sprzedam, 190 000 zł. Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 33 m2. Nieruchomość zlokalizowana na ul. 1 maja na 2 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Nowa Sól,lubuskie

165 000 zł25,67 m² 6 427,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowa Sól, mieszkanie, kawalerka, 25,67 m2, sprzedam 174 000zł. Na sprzedaż kawalerka składająca się jednego pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z prysznicem i w.c. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Witosa

Nowa Sól,lubuskie

230 000 zł28,58 m² 8 047,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro domagała nieruchomości oferuje na sprzedaż kawalerkę idealną zarówno do zamieszkania, jak i dla inwestorów poszukujących nieruchomości pod wynajem. - lokalizacja Mieszkanie położne jest.

Szczegóły ogłoszenia

419 570 zł40,63 m² 10 326,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

To urocze mieszkanie położone w samym centrum miasta oferuje niepowtarzalne połączenie wygody miejskiego życia z ciszą i spokojem. Znajdziesz tutaj doskonałą przestrzeń do relaksu po.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł35,80 m² 5 583,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - Nowa Sól, os. Konstytucji 3-go Maja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,8 m , usytuowane na ostatnim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Nowa Sól,lubuskie

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowa Sól, mieszkanie, kawalerka, 33 m2, sprzedam, 199 000 zł. Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 33 m2. Nieruchomość zlokalizowana na ul. Kossaka na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Sól,lubuskie

240 000 zł38,49 m² 6 235,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 38.49m wskład którego wchodzi także praktyczna komórka lokatorska o powierzchni 2,2 m oraz miejsce postojowe. Lokal zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

362 720 zł37,60 m² 9 646,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34,8 m2 , usytuowane na 3- ej kondygnacji budynku z windą. Lokal został urządzony w jasnych , neutralnych kolorach,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowa Sól,lubuskie

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa Sól, 3 pokoje, wynajmę, nowe budownictwo, 57 m2, 3000 zł miesięcznie. Mieszkanie dostępne od zaraz. Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na ul. Zielonogórskiej na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł65 m² 6 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie w Nowej Soli przy ulicy Wrocławskiej o powierzchni 65 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

460 000 zł45,83 m² 10 037,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe w Nowej Soli o powierzchni 45,83m2 usytuowaną na 2 piętrze w nowym bloku z windą. Układ pomieszczeń: - przestronna jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

319 900 zł40 m² 7 997,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie w Nowej Soli Oferuję na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok. 40 m . Budynek jest po termomodernizacji, co wpływa na.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł56,20 m² 6 227,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Sól,lubuskie

229 000 zł52 m² 4 403,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Nowa Sól, mieszkanie, 2 pokoje, 3 piętro, 52m2, sprzedam, 229 000 zł. Na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu, położone w bloku przy ul. Zjednoczenia w Nowej Soli. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Sól,lubuskie

2 000 zł37,76 m² 52,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa Sól, mieszkanie, wynajmę, 2 pokoje, 37,76 m2, 2000 zł miesięcznie. Mieszkanie dostępne od 05.2026, najem jokazjonalny. Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,76.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł40,07 m² 5 490,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkania 2-pokojowe z osobną kuchnią w obiekcie po dawnej szkole, który jest w trakcie kompleksowej modernizacji. Budynek znajduje się przy ulicy Wincentego Witosa.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł59,34 m² 5 729,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe położone na drugim piętrze w bloku przy ul. Arciszewskiego w Nowej Soli.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa Sól, mieszkanie 2 pokoje, 30 m2, wynajmę, 1800 zł. Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Wynajmę bardzo ładne mieszkanie w nowym budynku z windą. Nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Nowa Sól,lubuskie

199 000 zł34,61 m² 5 749,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego budżetu na start, a jednocześnie nie przerazi Cię stanem technicznym? Ta oferta to idealny kompromis. Przy ul. Hutniczej w Nowej. Zamiast martwić.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Nowa Sól,lubuskie

199 000 zł30,90 m² 6 440,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowa Sól, kawalerka, sprzedam, 30,09 m2, 199 000 zł. Rezerwacja Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana przy os. Konstytucji 3 Maja na 3 piętrze. Mieszkanie w pełni umeblowane oraz wyposażone, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

545 000 zł64 m² 8 561,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! wróciło do nas Przestronne mieszkanie 63,66 m z prywatnym miejscem postojowym - Nowa Sól, blisko S3! Bez podatku pcc! Oferta bez prowizji! Na sprzedaż nowoczesne, wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Nowa Sól,lubuskie

255 000 zł50 m² 5 080 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania dostępna tylko w naszym lokalnym biurze Effect Home Nieruchomości! Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnie usytuowanego mieszkania 3-pokojowego z balkonem zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arciszewskiego

Nowa Sól,lubuskie

275 000 zł41 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Przytulne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Arciszewskiego. Nieruchomość o powierzchni 40,70 m , zlokalizowana na II piętrze w niskim IV piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

529 000 zł64 m² 8 309,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie 63,66 m z prywatnym miejscem postojowym - Nowa Sól, blisko S3! Bez podatku pcc! Oferta bez prowizji! Na sprzedaż nowoczesne, wykończone mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstruktorów

Nowa Sól,lubuskie

498 100 zł50 m² 10 042,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego na 1 piętrze nowoczesnym budynku wyposażonego w cichobieżną windę przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Nowa Sól,lubuskie

239 000 zł47 m² 5 064,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie położone w bloku centrum Nowej Soli przy ulicy Kościuszki składające się z 2 pokoi , kuchni , łazienki z wc oraz przedpokoju o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kołłątaja

Nowa Sól,lubuskie

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od Najemcy , całą prowizję okrywa właściciel. Oferujemy do wynajęcia kawalerkę położoną na I piętrze w bloku 3 piętrowym przy ul. Kołłątaja , składającą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Nowa Sól,lubuskie

259 000 zł46 m² 5 642,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Prospace Finanse i Nieruchomości z przyjemnością prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,9 m , położone na 1. piętrze bloku mieszkalnego przy ul. Kossaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossaka

Nowa Sól,lubuskie

167 000 zł32 m² 5 147,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położona w świetnej lokalizacji - ul. Kossaka, nowa Sól. Oferta dostępna wyłącznie w biurze Effect Home! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Sól,lubuskie

399 999 zł46 m² 8 733,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w nowoczesnym bloku z windą, na rozwojowym osiedlu w Nowej Soli, jedyne 20 minut drogi od Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Nowa Sól,lubuskie

269 000 zł51 m² 5 264,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie z potencjałem - dostępne wyłącznie w Effect Home Nieruchomości! Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 51,11 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osiedle im. Armii Krajowej

Nowa Sól,lubuskie

2 280 zł39 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesny apartament 2-pokojowy o powierzchni użytkowej 39 m2, zlokalizowany przy ulicy Osiedle Armii Krajowej w Nowej Soli. Ten elegancki apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

248 000 zł44 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 44,20 m z balkonem - Mieszkanie o powierzchni 44,20 m w Nowej Soli (woj. lubuskie). Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Nowa Sól,lubuskie

345 000 zł45 m² 7 718,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Effect Home Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w Nowej Soli! Na sprzedaż oferujemy jasne i wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,70 m ,.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij