dowolna

Mieszkania w bloku Nowa Sól - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ekonomiczna

Nowa Sól,lubuskie

445 000 zł46 m² 9 745,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta w biurze prospace rezerwacja! Wysoki standard, zwolnienie z podatku pcc Mieszkanie dostępne od ręki Na sprzedaż wykończone w wysokim standardzie 2 pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Nowa Sól,lubuskie

175 000 zł33 m² 5 296,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Urocza kawalerka blisko centrum Nowej Soli idealna inwestycja lub mieszkanie dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 33m , położona na 3. piętrze w zmodernizowanym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ekonomiczna

Nowa Sól,lubuskie

419 000 zł46 m² 9 146,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta w biurze prospace rezerwacja! Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na 5 piętrze w nowoczesnym bloku z windą, na rozwojowym osiedlu w Nowej Soli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

250 000 zł33 m² 7 621,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży umeblowanej kawalerki przy ul. Os. Konstytucji 3 Maja 16a w Nowej Soli. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Sól,lubuskie

280 000 zł47 m² 5 970 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Świetna oferta! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w dobrej lokalizacji. Nieruchomość położone na 1 piętrze, na Osiedlu Konstytucji 3-go Maja. Rozkład pomieszczeń funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Nowa Sól,lubuskie

239 000 zł49 m² 4 897,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

EN biuro nieruchomości prezentuje Państwu atrakcyjne 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane bloku w Nowej Soli przy ul. Wrocławskiej. Nieruchomość położona na czwartym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cicha

Nowa Sól,lubuskie

375 000 zł66 m² 5 699,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Effect Home prezentuje ofertę mieszkania dostępną tylko w naszym biurze! Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej 65,00 m2 położone w bloku mieszkalnym na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Nowa Sól,lubuskie

290 000 zł50 m² 5 776,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy wyjątkową ofertę dostępną tylko w naszym biurze Effect Home Mieszkanie z pięknym widokiem na stadion! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o pow. 50,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Nowa Sól,lubuskie

216 000 zł38 m² 5 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Nowej Soli. Mieszkanie składa się z salonu i przejścia do kuchni, pokoju, łazienki z wc i korytarza. Metraż; 38 m2 Piętro; 1/4 Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

340 000 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie naszego biura posiadamy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o podwyższonym standardzie. Nieruchomość usytuowana jest na osiedlu Konstytucji 3 Maja w Nowej Soli. Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ekonomiczna

Nowa Sól,lubuskie

410 000 zł44 m² 9 318,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta w biurze prospace Wysoki standard, zwolnienie z podatku pcc uwaga! mieszkanie zarezerwowane, kolejne w realizacji. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Na sprzedaż wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wrocławska

Nowa Sól,lubuskie

190 000 zł26 m² 7 169,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ta wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania dostępna tylko w naszym biurze. EN biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przytulnej kawalerki. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

429 000 zł62 m² 6 919,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze. W ofercie naszego biura posiadamy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na Osiedlu Konstytucji 3 Maja. Mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Nowa Sól,lubuskie

360 000 zł63 m² 5 677,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 63,41 m2 usytuowane na IV piętrze bloku w centrum Nowej Soli. Świetna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Nowa Sól,lubuskie

309 000 zł48 m² 6 464,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dostępna tylko w naszym biurze en Nieruchomości. EN biuro nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na parterze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Sól,lubuskie

325 000 zł48 m² 6 701,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m w Nowej Soli, przy ulicy Wojska Polskiego. Mieszkanie znajduję w się na 2 piętrze w odnowionym budynku. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyszłości

Nowa Sól,lubuskie

430 000 zł44 m² 9 772,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jedną z naszych Top ofert! en biuro nieruchomości oferuje Państwu ofertę sprzedaży mieszkania wykończonego o podwyższonym standardzie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Nowa Sól,lubuskie

232 000 zł50 m² 4 621,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

EN biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży słonecznego, trzy pokojowego mieszkania. Nieruchomość usytułowana na czwartym piętrze w bloku po procesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Nowa Sól,lubuskie

299 000 zł48 m² 6 294,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

EN biuro nieruchomości oferuje Państwu mieszkanie 2- pokojowe usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku po termomodernizacji. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,50 m2. Drzwi główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaszubska

Nowa Sól,lubuskie

355 000 zł64 m² 5 589,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze. EN Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Kaszubskiej w Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowa Sól,lubuskie

259 000 zł46 m² 5 655,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45,8 m kw, znajdujące się na II piętrze niskiego bloku w Nowej Soli. To idealna propozycja dla niewielkiej rodziny, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Nowa Sól,lubuskie

479 000 zł54 m² 8 853,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentuję Państwu do nabycia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 54,10 m2 położone na ostatnim 3 piętrze w nowo wybudowanym budynku z 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Nowa Sól,lubuskie

249 000 zł50 m² 4 960,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie, zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku położonego przy ul. Fredry w Nowej Soli! istnieje możliwość zamiany mieszkania na mniejsze! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osiedle im. Armii Krajowej

Nowa Sól,lubuskie

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesny apartament 2-pokojowy o powierzchni użytkowej 39 m2, zlokalizowany przy ulicy Osiedle Armii Krajowej w Nowej Soli. Ten elegancki apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Paderewskiego

Nowa Sól,lubuskie

419 000 zł54 m² 7 759,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w Nowej Soli. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w niskim bloku. Klatki schodowe czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyszłości

Nowa Sól,lubuskie

429 000 zł41 m² 10 499,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentuję Państwu do nabycia luksusowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 40,86 m2 położone na ostatnim 5 piętrze w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym z 2023r z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

284 900 zł41 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - bez podatku pcc Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,7 m2 - znajduje się na I piętrze V-piętrowego bloku z windą. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Nowa Sól,lubuskie

239 000 zł38 m² 6 306,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferta mieszkania dostępna tylko w naszym biurze. EN biuro nieruchomości prezentuje Państwu atrakcyjne 2 - pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w bloku w Nowej Soli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przyszłości

Nowa Sól,lubuskie

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sprzedane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Nowa Sól,lubuskie

259 000 zł50 m² 5 159,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

EN Biuro Nieruchomości serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 - pokojowego o powierzchni użytkowej 50,20 m , znajdującego się na 4 piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowa Sól,lubuskie

375 000 zł60 m² 6 302,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

EN biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę komfortowego mieszkania po generalnym remoncie. Mieszkanie trzypokojowe z balkonem o podwyższonym standardzie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

284 900 zł41 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowa Sól,lubuskie

1 400 zł38 m² 36,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o powierzchni 37,95 m2 usytuowane na III piętrze bloku w Nowej Soli. Oferta idealna dla: -pary - pary z czworonogiem - rodziny 2+1. Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Paderewskiego

Nowa Sól,lubuskie

375 000 zł53 m² 7 122,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

EN biuro nieruchomości prezentuje Państwu atrakcyjne 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowym budownictwie w Nowej Soli przy ul. Osiedle Paderewskiego. Nieruchomość położona na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

269 000 zł62 m² 4 317,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą mieszkania 3-pokojowego, które mimo potrzeby remontu, kryje w sobie niezwykły potencjał zarówno pod kątem inwestycji, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle im. Armii Krajowej

Nowa Sól,lubuskie

309 000 zł72 m² 4 303,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Oferta dostępna tylko w naszym biurze - super okazja en biuro nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie czteropokojowe w bloku z balkonem położone na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

284 900 zł41 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowa Sól,lubuskie

1 800 zł41 m² 44,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję Państwu komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 40,79 m2 położone na 4 piętrze w nowo wybudowanym bloku z 2023r z windą. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Konstruktorów

Nowa Sól,lubuskie

650 000 zł75 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie, w niskim, kameralnym bloku oddanym do użytku w lipcu 2023 r, przez dewelopera nagradzanego za design! Osiedle 6 dzielnica położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fredry

Nowa Sól,lubuskie

900 zł32 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 32 m2, usytuowane na IV piętrze niskiego bloku w Nowej Soli. Najemca nie ponosi opłat dla biura nieruchomości! Oferta będzie świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekonomiczna

Nowa Sól,lubuskie

2 200 zł43 m² 50,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Effect Home prezentuje ofertę mieszkania dwupokojowego na wynajem w Nowej Soli w nowym bloku przy ul. Ekonomicznej. Mieszkanie z przestronnym balkonem, w pełni wyposażone, wykończone.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij