dowolna

Mieszkania w bloku Nowa Sól - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

389 000 zł72 m² 5 440,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

EN Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę dostępną tylko w naszym biurze obrotu nieruchomościami! Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji z widokiem na las Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Nowa Sól,lubuskie

319 000 zł45 m² 7 088,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 44,3 m. Salon połączony z kuchnią. Oddzielna sypialnia. Balkon z dużym panoramicznym oknem. Do mieszkania przynależy piwnica. Blisko centrum. W pobliżu szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Nowa Sól,lubuskie

369 000 zł52 m² 7 096,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę dostępną tylko w naszym biurze obrotu nieruchomościami. EN biuro nieruchomości prezentuje Państwu ofertę lokalu mieszkalnego 2-pokojowego położonego na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ekonomiczna

Nowa Sól,lubuskie

325 000 zł43 m² 7 498,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

EN Biuro Nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowanego w nowej inwestycji Apartamenty Ekonomiczna w Nowej Soli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowa Sól,lubuskie

425 000 zł59 m² 7 191,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni 59,10 m2, usytuowane na III piętrze niskiego bloku w Nowej Soli - Os. Konstytucji 3 Maja. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia się!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Paderewskiego

Nowa Sól,lubuskie

499 000 zł53 m² 9 362,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Effect Home Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę mieszkania 3-pokojowego Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z balkonem wnękowym o powierzchni użytkowej 53,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Nowa Sól,lubuskie

245 000 zł36 m² 6 851,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie na parterze gotowe do zamieszkania tylko u nas w biurze nieruchomości! en biuro nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

289 000 zł46 m² 6 255,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę dostępną tylko w naszym biurze obrotu nieruchomościami. EN biuro nieruchomości prezentuje Państwu ofertę lokalu mieszkalnego 2-pokojowego położonego na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle im. Armii Krajowej

Nowa Sól,lubuskie

380 000 zł50 m² 7 635,12 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ta oferta dostępna tylko w naszym biurze. EN biuro nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,22 m , usytuowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kopernika

Nowa Sól,lubuskie

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

EN Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę dostępną tylko w naszym biurze obrotu nieruchomościami! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Nowa Sól,lubuskie

490 000 zł51 m² 9 658,98 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

EN biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż eleganckie, nowoczesne mieszkanie trzy pokojowe, na szóstym piętrze w nowym budownictwie, zlokalizowane w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Nowa Sól,lubuskie

319 000 zł58 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze pośrednictwa obrotu nieruchomościami. EN Biuro nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż przestronne 3- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

485 000 zł62 m² 7 822,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Piękne, doinwestowane mieszkanie w Nowej Soli Marzysz o mieszkaniu, do którego wprowadzisz się z walizką pełną marzeń ?! Oferta dostępna tylko w cuprum house! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Nowa Sól,lubuskie

365 000 zł46 m² 7 933,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę dostępną tylko w naszym biurze obrotu nieruchomościami. EN biuro nieruchomości prezentuje Państwu ofertę lokalu mieszkalnego 2-pokojowego położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowa Sól,lubuskie

309 000 zł58 m² 5 291,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

R e Z E R W A C J A ! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,40 m2 usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku w Nowej Soli. Oferta idealna dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szkolna

Nowa Sól,lubuskie

235 000 zł33 m² 7 029,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka dostępna tylko w naszym biurze nieruchomości. Prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny 1 - pokojowy o pow. użytkowej 33,43 m2 usytuowany na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Nowa Sól,lubuskie

269 000 zł50 m² 5 358,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania dostępna tylko w naszym lokalnym biurze Effect Home Nieruchomości! Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnie usytuowanego mieszkania 3-pokojowego z balkonem zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle im. Armii Krajowej

Nowa Sól,lubuskie

629 000 zł67 m² 9 346,21 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta premium dostępna w naszym biurze. EN biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Nowa Sól,lubuskie

353 000 zł53 m² 6 610,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę dostępną tylko w naszym biurze obrotu nieruchomościami. EN biuro nieruchomości prezentuje Państwu ofertę lokalu mieszkalnego 2-pokojowego położonego na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Paderewskiego

Nowa Sól,lubuskie

499 000 zł53 m² 9 362,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna tylko w naszym en Burze Nieruchomości. EN biuro nieruchomości przedstawia Państwu nowe, niezamieszkałe mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie o pow. użytkowej 53,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

245 000 zł48 m² 5 069,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w sercu Nowej Soli idealne dla rodzin, par, singli i inwestorów! Marzysz o własnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji? A może szukasz pewnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Nowa Sól,lubuskie

335 000 zł46 m² 7 344,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wyspiańskiego

Nowa Sól,lubuskie

155 000 zł21 m² 7 242,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym en biurze nieruchomości. EN biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie w samym sercu miasta Nowej Soli. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowa Sól,lubuskie

470 000 zł66 m² 7 112,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta tylko w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku, które w cenie zakupu będzie w pełni wyremontowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowa Sól,lubuskie

375 000 zł66 m² 5 674,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta tylko w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku w stanie deweloperski. Lokal usytułowany jest na 3 piętrze nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

295 000 zł47 m² 6 330,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy ofertę dostępną tylko w naszym biurze Effect Home! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 46,60 m2 położone na III piętrze bloku mieszkalnego na os. Konstytucji 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Nowa Sól,lubuskie

220 000 zł34 m² 6 518,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze. EN biuro nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni 33,75 m2 usytułowanej na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

250 000 zł49 m² 5 081,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

EN Biuro Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,20 m2. Nieruchomość usytuowana na 4 piętrze bloku z widokiem na las. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

330 000 zł61 m² 5 418,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy ofertę dostępną tylko w naszym biurze Effect Home! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 60,90 m2 położone na IV piętrze bloku mieszkalnego na os. Konstytucji 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Nowa Sól,lubuskie

269 000 zł44 m² 6 085,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Effect Home prezentuje mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta mieszkania dwupokojowego o pow. 44,20 m2 położonego na parterze bloku w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Matejki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Kopernika

Nowa Sól,lubuskie

1 500 zł44 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

EN biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni użytkowej 43,50 m2. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kopernika

Nowa Sól,lubuskie

217 000 zł48 m² 4 520,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

EN biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 - pokojowe do ponownej aranżacji o powierzchni użytkowej 48 m . Nieruchomość usytuowana na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowa Sól,lubuskie

1 400 zł38 m² 36,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

R e Z E R W A C J A ! Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o powierzchni 37,95 m2 usytuowane na III piętrze bloku w Nowej Soli. Mieszkanie dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chałubińskiego

Nowa Sól,lubuskie

420 000 zł78 m² 5 355,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,43 m2 usytuowane na parterze niskiego bloku w Nowej Soli. Dodatkowo możliwość dokupienia pięknie zagospodarowanej działki rod nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. EN biuro nieruchomości oferuję na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie z balkonem położone na spokojnym osiedlu Konstytucji 3 Maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Waryńskiego

Nowa Sól,lubuskie

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia lokal mieszkalny z balkonem, składający się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju, łazienki i korytarza. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 47 m2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Nowa Sól,lubuskie

365 000 zł48 m² 7 635,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

EN Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,80 m zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku po procesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyszłości

Nowa Sól,lubuskie

359 000 zł60 m² 6 013,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania przy ul. Przyszłości 3D w Nowej Soli. Lokal usytuowany jest na parterze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Nowa Sól,lubuskie

205 000 zł33 m² 6 132,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze. EN biuro nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży przestronnej kawalerki o powierzchni 33,43 m ,.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij